Debrecen

Tenisz

Találkoztak a (tenisz)pályán!

2012. október 11.Egyesületi hírek

"Ne csak mi találjuk meg a lehetőségeket, a lehetőségek is megtaláljanak bennünket."

A fenti idézet a Down Egyesület honlapján olvasható. A Mozgó Cívisért Egyesület megtalálta őket!

TeniszA debreceni székhelyű közhasznú szervezet 2012 tavasszal „A pályán találkozunk” c. programjára Európai Uniós támogatást nyert, amely megvalósítása jelenleg is zajlik.

Debrecen - MBCS

Teltház a debreceni MBCS Gálán

A DOWN Egyesület pénteken a Vasutas Egyetértés Művelődési Központban tartotta a ”Mindenkinek becsengettek!” oktatási esélyegyenlőségi program gáláját - Debrecenben immár másodszor - a Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménnyel karöltve.A „Mindenkinek Becsengettek!” program gáláján szerepeltek az abban résztvevő iskolák diákjai, a Vasutas Egyetértés Művelődési Központ pedig színes programokkal várt kicsiket és nagyokat egyaránt.