Down Egyesület

Operatív vezetőt keresünk!

2015. augusztus 31.Egyesületi hírek

Operatív vezető (nonprofit szféra)

A Down Egyesület sokéves projektmenedzseri vagy operatív vezetői tapasztalattal, pénzügyi háttérrel bíró jelöltet keres, aki szíve szerint átnyergelne a nonprofit szféra világába.

Az ideális jelölt

-          alapos uniós pályázati ismeretekkel rendelkezik

-          jó szemmel kiszúrja a feladatok kapcsán a prioriásokat és megmozgatandó energiákat és kezdeményez

-          kézben tudja tartani a nagyobb projekteket  és napi folyamatokat

-          egyaránt

„A szelek szárnyán” -Down Regatta

2015. június 23.Egyesületi hírek

Olyan jó érzés a szabadság! Szabadon szárnyalni, önfeledten belenevetni a hullámokba, a szembeszélbe, mindezt egy csodálatos vitorlás hajó fedélzetéről megtenni. Nos, kérem, ezt élhettük át június 20-án, szombaton. 120-an voltunk, és a Lárifári Alapítvány kezdeményezését élvezhettünk a Down Regattán, Balatonkenesén. A Kenese Marina Port hajósainak lelkesedése és támogató szándéka odáig terjedt, hogy Down-szindrómával élő gyermekeket és fiatalokat, valamint az ő családtagjaikat vitte el élményvitorlázni.