Gála

Szakácsi Ferike

Gyermekzsivajjal telt meg a színház pódiuma

Második alkalommal rendezte meg a nyíregyházi Down Egyesület a „Mindenkinek becsengettek!” gálarendezvényt - a fogyatékkal élők világnapjához kapcsolódóan - szombaton a Móricz Zsigmond Színházban. Az egyesület oktatási programjában résztvevő nebulókon kívül (több mint 300 sajátos nevelési igényű, valamint egészséges gyermek) a gálán részt vettek az ő családjaik, valamint az őket tanító pedagógusok, így megtelt a színház gyermekzsivajjal.

Debrecen - MBCS

Teltház a debreceni MBCS Gálán

A DOWN Egyesület pénteken a Vasutas Egyetértés Művelődési Központban tartotta a ”Mindenkinek becsengettek!” oktatási esélyegyenlőségi program gáláját - Debrecenben immár másodszor - a Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménnyel karöltve.A „Mindenkinek Becsengettek!” program gáláján szerepeltek az abban résztvevő iskolák diákjai, a Vasutas Egyetértés Művelődési Központ pedig színes programokkal várt kicsiket és nagyokat egyaránt.