jótékonyság

Illusztráció

Nyugi, itt a nyár! pólóvásár

2014. június 01.Egyesületi hírek

Támogasd Te is a Down Egyesületet! A Down Világnap alkalmából különféle színű és mintájú pólók megvásárlására nyílt lehetőség az újonnan indult Achtung.hu jóvoltából. Válassz a Világnaphoz illő, vagy “Mutasd meg, mekkora a szíved!” pólót – ez utóbbiból táska is rendelhető -, esetleg a vicces “Nyugi” sorozat egy darabját, ami most a nyári programok alkalmából akciósan vásárolható!

Big Hug

Barátok közt is megmutattuk, mekkora a szívünk!

2013. november 18.Egyesületi hírek

Júniusban zárult le a PHD Hungary-BIG HUG Charity és a Down Egyesület által indított „Mutasd, mekkora a szíved!" elnevezésű rajzpályázat, amelyet Down-szindrómás gyerekeknek hirdettek. A győztes pályamunkák alkotói pénteken „vehették át a díjat", amely valójában egy egynapos izgalmas, látványos kirándulás volt a fővárosban. A nyertes gyerekek egy nagy városnézésen vehettek részt, majd ebéd után ellátogathattak az RTL Klub X-Faktor műsorának tévéstúdiójába, a főpróbára, így betekintést nyerhettek a népszerű tehetségkutató kulisszái mögé. Sőt, a Barátok Közt sztárjaival is találkozhattak!

Rotary

Jótékonysági autóverseny a Down Egyesület javára

2013. szeptember 19.Egyesületi hírek

A Nyíregyházi Rotary Club érdekes esemény rendezésével hívja fel magára a figyelmet. Egy különleges jótékonysági autós versenyre invitálja barátait és a céljaikkal szimpatizálókat szeptember utolsó hétvégéjére. A verseny célja, hogy lehetőséget biztosítson tájékozódási „autóversenyzésre" az autózást, túrázást kedvelő amatőröknek, szervezett formában, egyúttal megismertesse hazánk nevezetességeit s nem utolsó sorban a jótékonyság is megjelenjen.

Svejk

Folytassa Svejk - Mikó István önálló estje

2013. április 22.Egyesületi hírek

Jótékonysági estet szervez újra a Rotary Club a Hotel Barbizon támogatásával Nyíregyházán. A Folytassa Svejk - Mikó István nagysikerű önálló estjének folytatása, avagy zenés sörözgetés egy derék katonával és a közönséggel. A hangulat megalapozása végett érkezéskor egy korsó sör és egy zsíroskenyér vételeztetik :)!

Rotary

Rotary támogatás a Down Egyesület számára

2013. március 11.0321 Down Világnap hírei

Pénteken, a nyíregyházi Megyeházán a Rotary Club elnöke, Halász Gábor a Rotary Jótékonysági Bál bevételét, azaz 300-300 ezer forintot - adott át a Down Egyesület által fenntartott Csodavár Korai Fejlesztő Centrum, illetve a Szent Kamill Rehabilitációs Központ számára. Az ünnepségen jelen volt Seszták Oszkár, a Megyei Közgyűlés elnöke is, az adományokat átvette Nagy Tímea Zita, a Szent Kamill vezetője, valamint Kisari Károly, a Down Egyesület elnöke.