KOGART

Aukció a Kívánságkosárban

2012. november 09.Médiamegjelenések

Kisari Károly, a Down Egyesület elnöke, valamint Wahorn András, festőművész volt a vendége a szerdai Kívánságkosár című műsornak a Duna Televízióban. Téma a Jótékonysági festményaukció volt, amely november 21-én 18:30 órai kezdettel a KOGART Házban kerül megrendezésre. Az aukcióról további információkat a www.downegyesulet.hu/aukcio2012 oldalon talál! Nézze meg a beszélgetést az alábbi képre kattintva (1:22 percnél kezdődik).

Vígszínház - 2011

"A művészet integrál" a Szent László Kórházban

2012. október 11.0321 Down Világnap hírei

Október 19-én 14.30-kor a Tűzmadár Házban - Szent László Kórház (Budapest, Gyáli út 5-7. 1-es pavilon) - kerül megrendezésre "A MŰVÉSZET INTEGRÁL!" c. beszélgetéssel egybekötött kiállítás megnyitó.

A kiállítást megnyitja: dr. Rohánszky Magda onkopszichológus a Tűzmadár Alapítvány vezetője, valamint Kisari Károly a Down Egyesület elnöke.