ProbléMÁSOK avagy reflektorfényben a Down-szindróma

dora2016. október 18.
Kategória: 

Szeretettel hívunk meg Minden kedves Érdeklődőt, a nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház Művész Stúdiójába!

A színház színészei közreműködésével töltsön el velünk egy délutánt!

Időpont: 2016. november 11., 17 óra

Szeretnénk úgy szervezni, hogy mindenki kicsit több legyen amikor haza indul.

Amennyiben érintett azért, vagy ha nem, hát azért. Szó esik anyaságról, apaságról nőiességről, fejlődésről. Ha nincs is Down-szindrómával élő gyermeketek, naponta küzdötök sajátjaitokért máshogyan. A beszélgetést Munkácsi Anita, a színház művésznője vezeti, miközben kollégái (akik szintén érzékenyek a témára és mellé álltak a kezdeményezésben) narrálnak, láttatnak bizonyos élethelyzeteket.

Vendégünk lesz Leviczki Márta pszichológus, Dr. Móré Csaba pszichiáter és Dr. Kiss Csaba háziorvos. Segítenek minket szakértelmükkel, mert igen fontos kérdések kerülnek majd nagyító alá. Várunk mindenkit szeretettel.

Jegyek már megvásárolhatóak a Színház Jegyirodájában, valamint a Csodavár Korai Fejlesztő Centrum és Játszóházban.

Jegyár: 1.100 Forint

Az est befolyt összegét a fejlesztésben részt vevő gyerekekre fordítjuk.

Várunk mindenkit szeretettel!