Lezárult a névpályázat, Down-háló lett az országos hálózat neve

daniella2015. május 31.
Kategória: 

Nagy örömmel fogadtuk az áprilisban meghirdetett névpályázatra érkezett remek ötleteket. A célunk az volt, hogy olvasóink/követőink segítségével megtaláljuk a Down-szindrómás személyeket segítő országos hálózat jól hangzó, kifejező nevét.

A 2014 őszén indult projektünk célja, hogy a Down-szindrómás személyekkel foglalkozó civil szervezetek egész országra kiterjedő hálózata jöhessen létre, amely a közös tapasztalatokat és lobbi erőt kihasználva hatékonyan lép majd fel a Down-szindrómások érdekérvényesítése és családjaik segítése ügyében mind a döntéshozók, mind a többségi társadalom felé.

Az április végéig beérkezett névötleteket a Down-hálózat tagjai kiértékelték, majd a legjobbnak ítélet pályázatok közül kommunikációs szakemberek választották ki a nyertes nevet, ami a Down-háló lett.

Köszönjük mindenki részvételét, a pályázat résztvevőit emailben is értesítjük.