A Down Egyesület Mikulása

dora2014. december 08.

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatának támogatásával, a „A generációk együttműködését segítő karácsonyi programok és rendezvények lebonyolításának elősegítése” pályázat keretein belül, 2014. december 06-án, szombaton megrendezésre került a Down Egyesület idei Mikulás és egyben karácsonyi programja.

38 család, 150 fő jelenlétében, kellemes, meghitt, családias hangulatban telt el a rendezvény, ahol a közös éneklés, mikulás várás után a korai fejlesztésben lévő gyerekek, és az egyesület családjainak gyermekei kézbe vehették a megérdemelt mikuláscsomagot, melyet a Télapó nyújtott át mindenkinek.

Köszönettel tartozunk mindazoknak, akik támogatásukkal hozzájárultak ahhoz, hogy minden gyermeknek mosolyt csaljunk az arcára.

Nyíregyháza MJV Önkormányzata

SóstóZoo Nyíregyháza

Bambusz étterem

Fényesné Horváth Andrea és családja

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye, 5.b , 7.b osztálya

Kodály Zoltán Általános Iskola alsó tagozata

Zay Anna Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Kollégium

Szent Mikós Görög katolikus óvoda Margaréta és Napsugár csoport

Nyíregyházi Főiskola és Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Jókai Mór Református Általános Iskola

Fekete Anita

Nyíregyházi Ingatlanközvetítő Iroda

Dankó István

A rendezvényen készült képek ITT tekinthetőek meg!

Az MR2, Kossuth Rádió munkatársa is részt vett a rendezvényen, az itt készült felvételt IDE kattintva meghallgathatjátok. - A 180 perc, 2014. december 08-i adása, 23 perc 10 másodperctől.