ADOMÁNYSZERVEZŐT/ IRODAVEZETŐT keres a Down Egyesület nyíregyházi munkavégzéssel

dora2017. június 15.
Kategória:

Légy Te is csapatunk része!

Jelentkezz ADOMÁNYSZERVEZŐI/ IRODAVEZETŐI pozíciónkra!

Adományszervezői és marketing tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk Adományszervező/Irodavezető munkakörbe a Down Egyesület nyíregyházi irodájába.

Jelentkezési határidő: 2017. július 06. Munkakezdés időpontja: azonnal Munkahely: Nyíregyháza

Munkakör:

Ügyvezető mellett asszisztencia ellátása. Marketing-és program koordináció, rendezvényszervezés a Down Egyesület és a nyíregyházi Csodavár Korai Fejlesztő Centrum és Játszóház esetében. Együttműködés a marketing, az adományszervezés, a szakmai és az operatív osztály munkatársaival. Erősíti a Down Egyesület jelenlétét a programok és adományszervezés területén, valamint hatással van a Csodavár Fejlesztő Centrum bevételeire, az intézmény jó hírnevének továbbvitelére.

Fő felelősségi körök:

Irodavezetői feladatok

• Ügyvezetői asszisztensi és adminisztratív feladatok ellátása:
  • Projektmenedzsment feladatok ellátása az ügyvezető irányításával.
  • Projektek megírásában, adminisztrációjában, beszámolók elkészítésében való részvétele
  • Adatbázisok létrehozása, karbantartása, felügyelete.
  • Általános back-office teendőkben való részvétel.

Marketing koordinátori feladatok

• Részvétel a marketing és kommunikációs stratégia kialakításában.
  • Médiakapcsolatok építése, kezelése.
  • Közösségi médiában való szervezeti megjelenésben való aktív részvétel, weboldalak és Facebook felületek tartalmi frissítése, karbantartása.
  • Intézményi kapcsolattartásban való aktív részvétel.
    • Helyi programok teljes körű szervezése, lebonyolítása, menedzsmentje, rendezvényszervezés
    • Sajtóval való kapcsolattartás Nyíregyházán és a megyében.
    • Marketing anyagok előkészítése az egyesület és a korai fejlesztő részére.
    • Közreműködés az adományszervezésben.
Program koordinátori feladatok:
  • Sajtóval való kapcsolattartás Nyíregyházán és a megyében.
  • Marketing anyagok előkészítése az egyesület és a korai fejlesztő részére.
  • Közreműködés az adományszervezésben.

Főbb elvárások:

• Befejezett felsőfokú végzettség.
  • Társalgási szintű, aktív angol nyelvismeret szóban és írásban.
  • Marketingben vagy projekt koordinációban szerzett néhány éves tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, közösségi médiában való jártasság.
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban elengedhetetlen.
  • Vevőorientált szemlélet.
  • B-kategóriás jogosítvány.
  • Büntetlen előélet.

Amit kínálunk:

• Kreatív és változatos munka izgalmas környezetben és remek csapatban;
  • Folyamatosan fejlődő szervezet;
  • Rugalmasan alakítható munkaidő;
  • Aktív részvétel stratégiai döntésekben;
  • Korrekt fizetés.

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődésedet, és úgy érzed, hogy tapasztalataid, személyes beállítottságod, képességeid alapján sikeres lennél

a mi csapatunkban, kérlek, hogy küldd el szakmai önéletrajzodat és pár mondatos motivációs leveledet munkatársunk címére 2017. július 06-ig: tamas.fuzesy [kukac] downegyesulet.hu (tamas.fuzesy [kukac] downegyesulet.hu.)