Álláslehetőség-Intézményvezető, korai fejlesztő intézmény

dora2017. január 12.
Kategória:

A Down Egyesület több éves tapasztalattal rendelkező, főállású munkatársat keres KORAI FEJLESZTŐ INTÉZMÉNY, INTÉZMÉNYVEZETŐ munkakörbe.

Jelentkezési határidő: 2017. február 28.

Munkakezdés: 2017. szeptember

Munkahely: Budapest

Munkakör:

Az intézményvezető a „2011. évi CXC. törvény, a nemzeti köznevelésről” és a „15/2013. (II. 26.) EMMI rendelet a pedagógiai szakszolgálati intézmények működéséről” alapján szervezi és irányítja az egyesület által 2017 szeptember 1-én induló korai fejlesztő intézmény szakmai feladatait. Képviseli az intézményt, mint önálló jogi személyt, riportol az egyesület elnöke felé.

Az állással kapcsolatos további információkért kattints a lenti mellékletre!

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődésedet, és úgy érzed, hogy tapasztalataid, személyes beállítottságod, képességeid alapján sikeres lennél a mi csapatunkban, kérlek, hogy küldd el szakmai önéletrajzodat, pár mondatos motivációs leveledet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatait munkatársunk címére: tamas.fuzesy [kukac] downegyesulet.hu