Folytassa Svejk - Mikó István önálló estje

Jótékonysági estet szervez újra a Rotary Club a Hotel Barbizon támogatásával Nyíregyházán. A Folytassa Svejk - Mikó István nagysikerű önálló estjének folytatása, avagy zenés sörözgetés egy derék katonával és a közönséggel. A hangulat megalapozása végett érkezéskor egy korsó sör és egy zsíroskenyér vételeztetik :)!

• Helyszín: Hotel Barbizon Pódium Színpada
  • Időpont: 2013. április 26. (péntek) 19:30

A belépőjegy ára 3000 Ft, melyet a szervezők a fogyatékkal élő gyermekek korai fejlesztésére fordítanak. Köszönjük!

Jegyek kaphatók a Hotel Barbizon recepcióján (Sóstófürdő, Szódaház u. 14 - 42/475-731), Gprint Iroda (Nyíregyháza, Szabolcs u. 7/a - 428/418-800), Grafit Nyomda (Nyíregyháza, Selyem u. 25 - 42/500-960)

A rendezvény plakátja IDE KATTINTVA letölthető!