Nyíregyházi kölyök sportolóink Budapesten

Pázmány Pepe, Balla Bogi, és Turgonyi Dani a jól megszokott hatalmas lelkesedéssel vett részt a programon.

Vékony Katalin2017. december 10.
Kategória: 

Idén Magyarország adott helyet az Európa/Eurázsiai Speciális Olimpia Szövetség (SOEE) Kölyök Sportoló konferenciájának december második hétvégéjén. A kétnapos tanácskozás programjában elméleti képzések szerepeltek, majd vasárnap a San Marco utcai Csalogány Intézmény adott otthont az I. Országos Kölyök Sportoló Napnak. Természetesen a nyíregyházi fiatalok sem maradtak otthon!

A Kölyöksportoló napon a nyíregyházi delegáció képviselte a nyíregyházi csapatot. Pázmány Pepe, Balla Bogi, és Turgonyi Dani a jól megszokott hatalmas lelkesedéssel vett részt a programon, ahol közösen bemelegítettek, táncoltak, sportoltak, sőt még a Mikulással találkoztak a fiatalok.