1. Partnertalálkozó Nyíregyházán (Erasmus+ pályázat)

A Down Egyesület pályázatot nyert az EARSMUS+ programban „Mindenkinek Becsengettek-koragyermekkori intervenció és iskolai együttnevelés integrált gyakorlati protokollja a fogyatékkal élőkért” címmel

A projekt első lépéseként a partnerországok 2016. január 6-8-a között, Nyíregyházán, a Down Egyesület fenntartásában működő Csodavár Korai Fejlesztő Centrumban, 3 napos találkozót tartottak, mely során megismerték egymás korai fejlesztési módszereit és lefektették azt a közös alapot, mely a hosszú távú fenntarthatóság alappilléreit szolgálja a későbbiekben. A projekt legfontosabb eszmei értéke azon protokollok kidolgozása, melyet minden ország, minden területén működő, fogyatékkal élő gyermekekkel foglalkozó intézete is felhasználhat a jövőben.

Kategória: