2013:0321 naptár kiállítás a Szabó Ervin Könyvtárban

2013:0321 "2013 évi naptár kortárs grafikus-, mesekönyv illusztrátorok munkáival" kiállítás volt kézműves foglalkozással egybekötve, a Sárkányos Gyerekkönyvtárban péntek délután.

A Vígszínházban rendezett IV. Down Világnap alkalmával kortárs grafikus-, mesekönyv illusztrátorok - Agócs Írisz, Baranyai András, Endrődi Katalin, Glaser Kati, Kismarty-Lechner Zita, Nagy Diána - valamint fogyatékkal élő és ép gyerekek közösen alkották meg 2013-as év tizenkét hónapját. A kiállítás megnyitón köszöntőt mondott: Dippold Péter, a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Központi Könyvtár igazgatója.

A megnyitó alkalmából a gyerekeknek a szervezők külön meglepetéssel készültek, a kiállítás 2012. december 7-31. között a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Sárkányos Gyermekkönyvtárban megtekinthető! A kiállítás szervezője a Down Egyesület.

A képeket készítette: Bege Nóra

A képekből készült naptár megvásárlásával a Down Egyesületet támogatja, hamarosan rendelhető!

Kategória: