Barátok közt is megmutattuk, mekkora a szívünk!

Júniusban zárult le a PHD Hungary-BIG HUG Charity és a Down Egyesület által indított „Mutasd, mekkora a szíved!" elnevezésű rajzpályázat, amelyet Down-szindrómás gyerekeknek hirdettek. A győztes pályamunkák alkotói pénteken „vehették át a díjat", amely valójában egy egynapos izgalmas, látványos kirándulás volt a fővárosban. A nyertes gyerekek egy nagy városnézésen vehettek részt, majd ebéd után ellátogathattak az RTL Klub X-Faktor műsorának tévéstúdiójába, a főpróbára, így betekintést nyerhettek a népszerű tehetségkutató kulisszái mögé. Sőt, a Barátok Közt sztárjaival is találkozhattak! A fotókat készítette: Mészáros Annarózsa (www.digitalismajalis.hu). Köszönjük!

Az RTL Klub Fókusz című műsorának riportját az alábbi képre kattintva indíthatja el (19:00 perctől)!

FókuszKategória: