EszkiMóka a Csodavárban

Eszkimókká váltunk

2015. február 07-én igazi Sarkvidéki hangulat uralta a Csodavárat. A jég és a hó varázsa kápráztatta el a kicsiket és nagyokat szombaton. Habár az időjárás nem volt kegyes a hóember készítéssel kapcsolatban, Csodalányaink megoldották a felmerülő problémát, hiszen a játszóház területén készítettük el a soha el nem olvadó hóembert. Csoda Hóemberünk már az udvaron várja a látogatókat. Ha kíváncsiak vagytok a technikára és a végkifejletre, látogassatok el bármelyik napon 10-18 óra között a Csodavárba.

Előkerültek a kesztyűk is, hiszen a jégkunyhó megépítésénél vigyázni kellett kezünk épségére. A kispajtások és szüleik nagy örömmel vetették bele magukat a saját iglujuk elkészítésébe.

A nap várva-várt fénypontja a csokifondu volt, megdolgoztunk a finomságokért, majd vidám hangulatban élveztük az olvasztott csoki és a gyümölcsök adta íz kavalkádot.

Címkék: 
Kategória: