Karácsony az Egyesületnél

2015. december 13-án, Luca napján a Down Egyesület családjai összegyűltek, hogy együtt is megünnepeljük a szeretet ünnepét, a Karácsonyt.

Ezen a napon még egy angyal is a földre szállt, hogy segítsen átadni az ajándékokat, és, hogy megmutassa, hogy minden kicsi és nagy gyerkőchöz van egy-két kedves szava, hiszen mindannyian megérdemlik. Mindenkit megdicsért, hogy az év során milyen szorgalmasak, ügyesek, talpraesettek voltak, és tisztelettudóak a szüleikkel.

A helyszínt a Csodavár, a nyíregyházi korai fejlesztő központunka adta. A legkisebbektől a nagyobbakon keresztül, a szülőkön át, mindenki talált magának a kedvére való elfoglaltságot. Minidiszkó, Csodakert, kézműveskedés, eszem-iszom, dínom-dánom, egy pici kikapcsolódás  rohanó mindennapok zajában.

A mosolyok az arcokon, a kellemes beszélgetések, a jókedvűen rohangáló gyerekek mutatják nekünk is az utat, hogy jövőre is újult erővel vessük bele magunkat a lehetőségek tárházába, hogy minél több család arcára mosolyt tudjunk varázsolni.

Köszönjük Munkácsi Anitának a közreműködést, és csodás hangot, valamint a kedves szavakat.

Címkék: 
Kategória: