Karácsonyi hangulat a Csodavárban

2015. december 16-án, családias környezetben, ismerős arcok között ünnepeltük meg a karácsony közeledtét, együtt, a korai fejlesztésekre járó kispajtásokkal és családjukkal.

A nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola 5. osztályos diákjai leptek meg minket és természetesen a kicsiket, sok-sok érdekes és hasznos ajándékkal.

Az elmúlt évekhez hasonlóan, idén is a Vasvári Pál Gimnázium diákjai csalogattak könnyeket szemünkbe, gyönyörű énekükkel és azzal a hozzá állással, amit manóink felé tettek. Felkészítő tanáruk és a diákok szintén nem érkeztek üres kézzel, így a karácsonyfánk alatti ajándékok már csak arra vártak, hogy a kicsik megszabadítsák őket a csomagolópapírtól. Ez így is történt, majd a gyerekek gyorsan birtoka is vették az új játékokat.

Hálásan köszönjük az ajándékokat, a műsort, a kedvességet, az öleléseket, a mosolyokat! A szívünk ismét megtelt szeretettel!

Címkék: 
Kategória: