Megérkezett a Mikulás a Csodavárba

2015. december 2-án az igen fiatalos Mikulás bácsi a Csodavár felé is kitérőt tett, hogy a korai fejlesztésben részt vevő családok kispajtásai is belekukkanthassanak a zsákjába, és sok finomsággal térhessenek haza.

A családok még jobban megismerkedhettek egymással, a gyerekek még a krampuszlányoktól sem ijedtek meg, és mi is nagy örömmel és boldogsággal éltük meg ezt a különlegesen szép napot. Velük, együtt, közösen.  A Kodály Zoltán Általános Iskola 2. osztályos tanulóinak hangja és előadása elvarázsolta a közönséget, és a Mikulást is. Felkészítő tanáruknak, Ria néninek és az osztály nebulóinak köszönjük a színvonalas performance-ot.

A gyerekek boldogságához hozzájáruló felajánlásokat köszönjük az alább felsorolt együttműködőknek, és felajánlóknak:

Kodály Zoltán Általános Iskola

Bem József Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye

Zay Anna Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Kollégium

Zrínyi Ilona Gimnázium

A Csodavár azon CsodaCsaládjai, akik hozzájárultak a nap örömeihez

Potor Eszter és Kovács- Fabula Elvira Barbara

Címkék: 
Kategória: