Szüreteltünk a Csodavárban

2014. október 11-én megtartottuk a Csodavár szüreti mulatságát.

A jelenlévő kispajtások sok-sok élménnyel gazdagodhattak a nap folyamán. Saját kezűleg készítették a gyöngyöző piros szőlőből, az illatos és finom mustot (mely igen közkedvelt volt, a hagymás zsíros kenyérrel karöltve), lovas kocsikázhattak a Csodavár körül- köszönjük a Cimbora lovastanya közreműködését!-, kipróbálhatták ügyességüket a fából készült népi játszótér játékain- köszönjük a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár segítségét!-, izgulhattak a tombolasorsolás eredménye miatt, és ami a legfontosabb, hogy a család minden tagja nagyon jól érezhette magát!

Köszönettel tartozunk még: Vitányi Sándorné Edinának, Dankó Istvánnak és nejének a felajánlott szőlőért, Paszabi Tibornak és családjának a szőlőprésért!

Címkék: 
Kategória: