DS-Healthy oktatóprogram MEGHÍVÓ

dora2016. szeptember 23.

Kedves Barátunk!

Egy nemzetközi együttműködésnek köszönhetően a Down Egyesület is részt vesz a DS-Healthy elnevezésű oktatóprogram kidolgozásában.

A program Down szindrómás felnőttek számára készült, célja az egészséges életmódra és az ezzel kapcsolatos döntéshozatalra való felkészítés.

Az oktatóprogram magyarországi tesztelésére 2016.10.14-16. között kerítünk sort Budapesten.

Erre az eseményre várjuk 18 év feletti Down szindrómás hölgyek és urak, családtagjaik, valamint a velük foglalkozó szakemberek jelentkezését.

A program minden résztvevő számára ingyenes, az oktatási anyagokat és az étkezést biztosítjuk. Akinek igénye van budapesti szállásra, önkéntes felajánlás alapján befogadó családoknál segítünk számára helyet találni.

A jelentkezéseket a zsuzsa.serege [kukac] downegyesulet.hu e-mail címen várjuk legkésőbb 09.25.-ig!

A helyek korlátozott száma miatt érdemes minél hamarabb jelentkezni.

Ha számíthatunk Rád, kérünk, jelezd Facebook eseményünknél IS érdeklődésedet/ jelenlétedet!

Köszönjük.