Köszönjük, hogy becsengethettünk

dora2017. április 09.

2015-ben elindult egy összefogás. Egy nemzetközi partnerség, melynek egyik elemeként Nyíregyházán ismét becsengettek kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A Mindenkinek Becsengettek! - koragyermekkori intervenció és iskolai együttnevelés integrált gyakorlati protokollja a fogyatékkal élőkért című ERASMUS+ projekt lehetővé tette, hogy 10 SNI gyerek a város befogadó intézményeiben integráltan együtt tanulhassanak, játszhassanak és alkothassanak 10 héten keresztül.

Köszönjük mindazon intézményeknek, vezetőknek, pedagógusoknak és szülőknek, akik ezt lehetővé teszik.

Vécsey Károly Általános Iskola 1., 2., 3. osztálya

Móra Ferenc Általános Iskola 3., 4. osztálya

Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola 4. osztálya

Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI 2. osztálya

Kodály Zoltán Általános Iskola 1., 2. osztálya

Túróczy Zoltán Evangélikus Óvoda