Teltház a debreceni MBCS Gálán

Másodszor rendezett "Mindenkinek becsengettek!" Gálát Debrecenben a Down Egyesület.

A DOWN Egyesület pénteken a Vasutas Egyetértés Művelődési Központban tartotta a ”Mindenkinek becsengettek!” oktatási esélyegyenlőségi program gáláját - Debrecenben immár másodszor - a Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménnyel karöltve.A „Mindenkinek Becsengettek!” program gáláján szerepeltek az abban résztvevő iskolák diákjai, a Vasutas Egyetértés Művelődési Központ pedig színes programokkal várt kicsiket és nagyokat egyaránt.

A programban résztvevő lelkes iskolások varázslatos előadása után Bognár Szilvia hívott mókára kicsiket és nagyobbakat a Csintekerintő koncerttel, melyen megtelt a Művelődési Központ színpada táncoló gyerekekkel. A program különlegessége volt, hogy az előadások közben arcfestés, gipszfestés, karperec- és fajáték készítés, léggömb-osztás és lufiból hajtogatott figurák, valamint könyv- és hangoskönyv vásár színesítette a ház területét.

A programban résztvett debreceni iskolák:

• Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
• Benedek Elek Általános Iskola
• Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája
• Hunyadi János Általános Iskola
• József Attila Általános Iskola
• Lilla Téri Általános Iskola
• Nagysándor József Általános Iskola
• Petőfi Sándor Általános Iskola

Nézze meg a rendezvényen készült felvételeket is!