Aukció 2012

EnglishAuction 2012

„A művészet integrál!” címmel 23 festményt mutat be a nagyközönség számára 2012. november 21-én, 18:30 órakor, a Kogart Házban a Down Egyesület, egy jótékonysági vacsorával egybekötött festményaukción. Az est fővédnöke  Kovács Gábor úr, a KOGART alapítója, díszvendége Eszenyi Enikő, színész, rendező, a Vígszínház igazgatója, az árverést vezeti Winkler Nóra.

A műalkotások 2011. március 21-én születtek a Vígszínházban, a Nemzetközi Down Világnapon. Alkotóik Down-szindrómás és ép gyerekek, kortárs festőművészek társaságában: ef. Zámbó István, Wahorn András, Tóth József, Timkó Bíbor, Bubla Éva, Horváth Judit, és Szabó Gábor. Az említett festmények sorát további 7 képpel egészítik ki a művészek, s ajánlják fel a szervezőnek, a Down Egyesületnek. KATALÓGUS

Az Egyesület legfontosabb feladatának a fogyatékos gyerekek mihamarabb megtörténő integrációját tekinti egészséges kortársaik körébe. Az eseményt szervező Down Egyesület a támogatást Down-szindrómás gyerekek korai fejlesztésére fordítja, hiszen amennyiben a fogyatékos gyermekek rögtön születésük után megfelelő, személyre szabott terápiában részesülnek, úgy nagyobb eséllyel teremthető meg számukra az önálló életvitel formája, lehetősége.

A programról és vacsoráról:

• Érkezés: 18:30-kor
      • 18:30 – üdvözlő italok és regisztráció, licitálótárcsák kiosztása
      • 19:00 - 19:30 - tárlatvezetés Winkler Nórával, az árverés képei közt
      • 19:30 - 19:45-nyitóbeszédek Kovács Gábor, Eszenyi Enikő, Kisari Károly
      • 19:45 - 21:00- 3 fogásos vacsora
      • 21:00 – aukció
      • 22:00 – desszert, a Szamos Marcipán támogatása
  • Ültetés: 8-10 fős kerek asztaloknál
  • A festmények kikiáltási árai: 32 100 Ft – szimbolikus árak, a DOWN Világnap dátumát idézik, 03.21.
  • Vacsora ára (támogatás): 25 000 Ft/fő
  • Zenél a Nyári vonósnégyes
  • Dress code: semi-formal
  • Fizetési mód: átutalás
Az  aukción  való  részvétel  feltétele  a  támogatói  vacsora  díjának befizetése, melynek módja átutalás.

Bővebb információk:
Kovács Henrietta
E-mail: henrietta.kovacs [kukac] downegyesulet.hu
Tel: +3670/6301654

A jelentkezési lap INNEN letölthető!