DOWN UP Fórum

A Down Egyesület fórum oldala a Down-Up Fórum tagjainak közremüködésével, gyermekeik érdekében készült. Létrehozásakor természetesen azokra is gondoltak az alapítók, akik még nem tagok, de érintettek családtagjaik révén, vagy éppen nem ismerik a Down-szindrómás emberek életét.

A fórum zártkörű rendszerben működik, de nyitva áll a Down-szindrómás sorstársak, szüleik, a más fogyatékkal élő emberek családtagjai előtt is. Mind őket, mind a gyógypedagógia, az egészségügy, a társadalom bármely területéről is szeretettel várjuk az érdeklődőket, a bennünket segiteni-támogatni akaró, jószándékú embereket.

Amennyiben csatlakozni kívánsz közösségünkhöz, kérjük, először figyelmesen olvasd el Szabályzatunkat, majd regisztrálj. A regisztrációt követően a fórum adminisztrátorai rövid időn belül visszajelzést küldenek a regisztráció jóváhagyásáról.

IDE KATTINTVA ÉRHETŐ EL A FÓRUM OLDAL!