Önkéntes

Legyél Te is önkéntes csapatunk tagja!

Önkéntes

Nyíregyházán, vagy Budapesten innovatív játszóházban töltheted önkéntes óráidat
lehetőséged van új kapcsolatokra szert tenni
hasznosan telik a szabadidőd
új ismereteket szerezhetsz
munkatapasztalatot szerezhetsz
megbecsüljük a munkád
és amúgy is: segíteni és adni jó :)!

Önkéntes

Jelentkezési adataimat kérem nyilvántartani és visszavonásig az adataim felhasználhatók kapcsolattartásra és önkéntes munka részemre történő felajánlására valamint Hírlevél formájában információ-küldésre, amelyből a Szervezet programjairól tudok tájékozódni.

Adatkezelési tájékoztató: • Az adatkezelés célja az, hogy a Rejtett Kincsek Down Egyesület önkéntes munkát ajánljon a jelentkezőnek . Adatkezelő az Érintett adatait más célra nem használhatja, harmadik félnek ki nem adhatja. • Érintettnek joga van információt kérni a kezelt adatairól, joga van az adatait módosítani, azokat töröltetni, azokat továbbíttatni egy másik szervezethez. • Adatkezelő a jelen hozzájárulással megadott adatokat az Érintett által történő visszavonásig kezeli. Érintett a Szervezet által küldött hírlevelek bármelyikén a hírlevélről leiratkozhat. Adatkezelő adatkezelési tájékoztatója megtalálható a www.downegyesulet.hu lapon.