1% felajánlás

Több mint 20 éve segítjük korai fejlesztéssel, családgondozással, érdekeik képviseletével a Down-szindrómával és más fogyatékossággal élőket abban, hogy gyerekként és felnőttként is aktív, boldog életet élhessenek.

Csodavár inkluzív fejlesztő központjaink és játszóházaink sérült és ép gyermekek számára egyaránt biztosítják készségeik és képességeik kibontakoztatását.

Befogadó társadalmat építünk, amelyben alapvető érték a sokféleség és az esélyegyenlőség.

Add az adód 1%-át a Rejtett Kincsek Down Egyesületnek, és mi

• modern fejlesztési módszereket, eszközöket hozunk Magyarországra,
  • rászorulóknak is elérhetővé tesszük a korai fejlesztő foglalkozásokat,
  • játékos keretek között, együtt fejlesztjük a gyermekeket a Csodavárakban.

Neked semmibe sem kerül, nekünk minden támogatás óriási segítség!

Adószámunk: 18801370-1-15

Nyilatkozatod 2023. május 20-ig nyújthatod be az adóbevallástól függetlenül és azzal együtt is.

1.       Ügyfélkapun keresztül

• Lépj be az Ügyfélkapu rendszerébe itt!
  • Kattints a Nyilatkozom gombra, majd a Rendelkező nyilatkozat feliratra!
  • Írd be a keresőbe: Rejtett Kincsek Down Egyesület, vagy másold be a Kedvezményezett adószáma mezőbe: 18801370-1-15
  • Már csak három kattintás: klikkelj a Mentés, Tovább a beadáshoz, majd a Beadás gombra!

2.       ÁNYK keretprogramban

• Írd be a bevallásod EGYSZA lapján a Kedvezményezett adószáma mezőbe: 18801370-1-15.

3.       Postai úton