Ambulanciák

Nyíregyháza:

Down szindrómás gyermekek komplex szűrése, ellátása, és tanácsadás, a nyíregyházi Jósa András Oktató Kórház és a Down Egyesület közös szolgáltatása.

Rendelés ideje: Minden hónap első és utolsó hétfőjén 13:00 – 16:00 között

Rendelés:
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Jósa András Oktató Kórház, Gyermekgyógyászati Osztály, Szakrendelő (Nyíregyháza, Szent István u. 68. I. em. síelős malacka szoba)

A Down Ambulancia vezetője: Dr. Merő Gabriella főorvos

Jelentkezni: 42/599-700 1337-es mellék (kizárólag hétfői napokon reggel 8-9 óra között vagy 14:00 óra után)

A rendelésre először háziorvosi vagy gyermekorvosi javaslatra, beutalóval jöjjenek!

Szeged:

Down szindrómás gyermekek komplex szűrése, ellátása, és tanácsadás, a SZTE SZAOTE Gyermekklinika és a Szivárvány Szülő Alapítvány közös szolgáltatása.

A rendelések igénybevételéhez időpont egyeztetés szükséges a 20/390-4292-es telefonszámon.

A rendelésekre háziorvosi vagy gyermekorvosi javaslatra, beutalóval jöjjenek!

Budapest:

Down szindrómás gyermekek komplex szűrése, ellátása és tanácsadás, a Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza és a Down Alapítvány közös szolgáltatása.

A rendelés helye:
Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza
Down Ambulancia
1143 Budapest, XIV. Ilka utca 57.

A rendelés ideje:
csütörtök délelőtt