Szakképzés

A Salva Vita Alapítvány 1993 óta működik, küldetése, hogy segítse a fogyatékos embereket a munkavállalásban, az önálló életvitel megteremtése és a társadalomba való beilleszkedés érdekében. Ezen cél eléréséért nemcsak a fogyatékos emberek, hanem az őket segítő szakemberek és a befogadó munkáltatók számára is különféle szolgáltatásokat és felnőttképzési programokat biztosít.

2009 júniusában a Felnőttképzési Akkreditációs Tanács elfogadta a Salva Vita Alapítvány intézményakkreditációs kérelmét, így már akkreditált felnőttképzési intézményként nyújthatnak több akkreditált, illetve nyilvántartásba vett képzést. Az akkreditációs elvárásoknak megfelelően az Alapítvány:

- felnőttképzési szolgáltatásokat nyújt,
- biztosítja a felnőttképzéshez szükséges személyi és tárgyi feltételeket,
- folyamatosan tájékoztat képzési tevékenységeiről,
- a képzési programok lebonyolítása érdekében vevőszolgálatot és panaszkezelési rendszert működtet,
- tervezi, fejleszti és értékeli tevékenységét.

A szakképzésekről, valamint a Salva Vita Alapítványról bővebb információk a Salva Vita weboldalán találhatók, melyet IDE kattintva érhet el!