fejlesztés

Pepe

Bajnokok a Down-szindrómás gyermekekért

2012. december 19.Egyesületi hírek

Örömmel jelentjük be, hogy a „Bajnokok a Down-szindrómás gyerekekért” játékunkat meghosszabbítjuk! Úgy tűnik a játék időtartama rövidnek bizonyult, ezért úgy döntöttünk, hogy most nem sorsolunk, hanem folytatjuk: január 15. és február 15. között ismét játszhattok a bajnoki relikviáikért. Nézzetek vissza hamarosan, a Down Egyesület FACEBOOK oldalán ismét működni fog az applikáció.

Csodavár születésnap

Első szülinap Hegyi Barbarával a Csodavárban

2012. szeptember 14.Csodavár hírei

Egy évesek lettünk!

Ünnepeljetek velünk szeptember 29-én, szombaton 10:00 órától a Csodavárban! Sztárvendégünk Hegyi Barbara, aki nemcsak magával hoz egy saját receptjéből készült tortát (amit egy szerencsés gyerkőc tombolán megnyerhet), de együtt süt pizzát a gyerekekkel a délelőtt folyamán, amit közösen elfogyasztunk, majd desszertként minden vendégünk részesülhet a Csodavár születésnapi tortájából!