Mikulás ünnepség a Csodavárban

Ho ho hoo- Megérkezett a Mikulás a Csodavárba

 

A Csodavárba már 2014. december 04-én megérkezett a Mikulás, a kicsik és nagyobbak legnagyobb örömére. Mindenki izgatottan várta, hogy együtt köszönthessük körünkben a nagy Fehér szakállút. Munkácsi Anita, a nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház művésznője énekelt együtt a gyerekekkel, amit a Télapó is meghallott, és megjelent a teremben. Volt ám nagy ujjongás és meglepetés. Télapó bácsi (Nagyidai Gergő- a Móricz Zsigmond Színház színművésze) eztán kiosztotta, a minden jó gyereknek járó mikuláscsomagokat. Természetesen a Csodavárba csak ügyes, okos és jó gyerekek járnak, így minden Kispajtás mosollyal fogadta el a Télapótól, megérdemelt ajándékát. Volt, aki kissé megilletődve nézett az öreg bácsira, de volt, aki már alig várta, hogy az ölébe ülhessen és elbeszélgessen a Mikulással.

Köszönjük a Móricz Zsigmond Színház színészeinek, hogy az idei évben is hangulatos műsorral kedveskedtek kispajtásainknak! A képekért külön köszönet Katona Ágnesnek!

Reméljük, hogy jövőre Te is együtt ünnepelsz a Csodavár Télapójával! :)

Alább megtekinthetitek a képes összefoglalót!

Címkék: 
Kategória: