Vitorlástanfolyam Méder Áronnal

Az év elején csatlakozott hozzánk és a DownWind-ügy nagykövete lett Méder Áron Földkerülő vitorlázó, aki 3 év alatt, 40 ország érintésével és 55000 km megtételével vitorlázta körbe a Földet. Kitartásával példamutató és inspiráló lehet mindannyiunk számára. Ezt írja a weboldalán a Földkerülésről:
“Miért sikerült? Hogyan lehetséges a lehetetlen? Én sem tudom, csak próbálok ráérezni. Talán mert elhittem Nagypapám mondását: „Mindent lehet, csak akarni kell”...”
Áron itt mesél magáról hosszabban, itt pedig az aktuális túráiról lehet olvasni.

Méder Áron július 15-én alapfokú vitorlástanfolyamot tartott 6 Down-szindrómával élő fiatal részére. A vitorláshajót az ELYacht charter cég biztosította számunkra, amit nagyon szépen köszönünk ezúton is!

Áron így fogalmazott a nap végén: "Nagy élmény volt számomra is, nagyon lelkesek és érdeklődőek voltak a fiatalok. És semmi különbséget nem éreztem egy normál alapfokú tanfolyam és e között. Ugyanannyi idő volt a Down-szindrómás fiatalok számára is megérteni és elvégezni a feladatokat, mint bárkinek, aki kezdő vitorlázó."

A különbség kisebb, mint gondolnánk!

Kategória: