Álláshirdetés - Eladó-recepcióst keres a Csodavár Budapest

A Rejtett Kincsek Down Egyesület egyedi, különleges fejlesztő központjába és játszóházába, a Csodavár Budapestbe keres munkatársat eladó-recepciós munkakörbe.

Vékony Katalin2019. január 18.
Kategória:

 A Rejtett Kincsek Down Egyesület egyedi, különleges fejlesztő központjába és játszóházába, a Csodavár Budapestbe keres munkatársat eladó-recepciós munkakörbe.

Munkaidő: nappali, 12 órás műszakkal, fix beosztással.

Munkavégzés helye: Csodavár Budapest, 1158 Budapest, Árvavár u.1.

Munkakör betöltése: elbírálást követően azonnal

 Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes környezet
  • korrekt munkakörülmények
  • dolgozói kedvezmények

 Feladata:

  • vendégek fogadása, regisztrálása
  • tájékoztatás e-mail-ben, telefonon, születésnapi rendelés felvétele
  • dokumentumok adminisztrálása
  • vendégek kiszolgálása, kávézói termékek eladása, kávéfőzés
  • nyitás, zárás, pénztárgép kezelése, standolás
  • recepció, kávézó takarítása

 Főbb elvárások:

  • mosolygós, kedves személyiség
  • eltérő fejlődésű gyermekek és őket nevelő szülők elfogadása
  • középfokú iskolai végzettség
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata
  • önálló, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • eladói/ pénztárosi/ recepciós végzettség, tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • nemdohányzás

 Jelentkezés: e-mailben önéletrajzzal, iskolai végzettség másolatával az allas [kukac] rejtettkincsek.hucímre