Egyesületi Hírek

A FOGYATÉKOS EMBEREK SZERVEZETEINEK TANÁCSA pályázatot hirdet érdekvédelmi tanácsadó koordinátor munkakör betöltésére

2017. október 16.Egyesületi hírek

Közvetített álláshirdetés:

A FOGYATÉKOS EMBEREK SZERVEZETEINEK TANÁCSA pályázatot hirdet

Érdekvédelmi tanácsadó koordinátor munkakör betöltésére

Az FSZK-val (Fogyatékos Személyek Esélyegyenlőségéért Közhasznú Nonprofit Kft.) kötött partnerszerződés alapján a FESZT részt vesz a „Szociális intézményi férőhely kiváltási szakmai koordinációs műhely kialakítása” című projekt (TÁRS projekt) munkájában.

Új világot épít a Budapesten nyíló játszóház

2017. március 22.Egyesületi hírek

A modern világ kihívásaira együtt készülhetnek fel a fogyatékossággal élő és a tipikus fejlődésű gyerekek

Budapest, 2017. március 21. – Az első olyan játszóház épül a fővárosban, amelynek deklarált célja, hogy a közös játék lehetőségét biztosítsa a fogyatékossággal élő és tipikus fejlődésű gyermekeknek. A projektet a Down Világnapon a Vígszínházban mutatta be a Down Egyesület.

Down Világhét Nyíregyházán, a Down Egyesület szervezésében

2017. március 20.Egyesületi hírek

A Down Egyesület 1998-ban alakult érintett szülők rész vételével azzal a céllal, hogy a Down-szindrómás gyermekek, felnőttek és családjaik számára segítséget nyújtson alaptevékenységével, valamint programjaival. Az egyesület igyekszik a lehető legmagasabb színvonalon foglalkozni a fogyatékos üggyel, hiszen, akiket az egyesület képvisel megérdemlik ezt.

Nyert a Kromoszóma Karnevál

2016. december 29.Egyesületi hírek

Nyertünk! A Nemzetközi Visegrádi Alap idén is kampányt indított Az év projektje címmel. Nyilvános, internetes szavazáson választották meg a Visegrádi Együttműködés országainak legjobb civil rendezvényét. A versenyen olyan szervezetek és kezdeményezések indulhattak, melyek célja, hogy segítsenek másokon. A 2500 eurós első díjat a Down Egyesület Kromoszóma Karneválja kapta.