Edumodul a Kelet-Magyarországban is

Az Edumodul az interneten elérhető, regisztrációhoz kötött oldal, amelyen a gondolkodás, önállóság, szocializáció, kommunikáció, finommozgás és nagymozgás fejlesztéséhez nyújt feladatsorokat - írja a lap.

Kelet
Vékony Katalin2020. november 17.

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye napilapja is beszámolt a Rejtett Kincsek Down Egyesület által kifejlesztett, Erasmus+ köznevelési programban megvalósított Edumodul e-learning felületről.

"A tavaszi „leállásból” mindenki levonta a tanulságokat, sőt, egyesek előnyükre is fordították azt. Így lehet, hogy nemzetközi szinten is egyedülálló e-learning-rendszert és -módszertant dolgozott ki a Rejtett Kincsek Down Egyesület, amellyel egyrészt a sérülékeny csoportba tartozók otthoni oktatását segítik, másrészt a velük foglalkozó pedagógusoknak adnak útmutatást a digitális térbe szorult órákhoz" - írja a napilap.

A teljes cikk itt olvasható.