Edumodul.hu - a Healt4all! konferencián

Több mint száz fős konferencián mutathattuk be az edumodul.hu-t.

Vékony Katalin2020. február 13.

Koragyermekkori intervenció – táguló határok címmel rendezett konferenciát a Rejtett Kincsek Down Egyesület szerdán Nyíregyházán. A Health4all nemzetközi program nyitókonferenciáján az oktatás-, egészségügy, és a szociális területen dolgozó szakemberek és szülők töltötték meg a Megyeháza nagytermét, ahol a térség kiváló szakértői nyújtottak átfogó rálátást a jelenlegi, emellett a jövőbeli ellátórendszerbeli lehetőségekről a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei régióban, valamint a határ túloldalán – a Beregszászi járásban.

A több mint száz fős konferencián Pokoraczkiné Vékony Katalin, a Rejtett Kincsek Down Egyesület munkatársa kapott lehetőséget arra, hogy a résztvevő szakemberek és szülők számára bemutassa a "Eltérő fejlődésű gyerekek fejlesztése online támogatással" című Erasmus+ projektet, valamint betekintést nyújtson a www.edumodul.hu oldal teszt moduljába. A „Szófelismerési tréning” modul leckéi segítségével játékosan, otthon elkészíthető anyagok segítségével taníthatják gyermeküket az olvasásra szülők és szakemberek - otthoni körülmények között.