Együtt felemás zokniban idén is!

2020. március 21-én, a Down Világnapon. Csatlakozz figyelemfelkeltő akciónkhoz!

Vékony Katalin2020. március 16.

Március 21-én, szombaton ünnepeljük a Down Világnapot, amelyen 2009 óta a Rejtett Kincsek Down Egyesület kezdeményezésére Magyarországon is megmozdulunk.

A világnapon a Down-szindrómával élőkre figyelünk, hogy elősegítsük a fogyatékkal élő emberek elfogadását, és tudatosítsuk, legfontosabb alapértékeink közé tartozik a sokszínűség és az esélyegyenlőség. Világszerte ezen a napon vidám, felemás zoknit húznak az emberek, hogy kifejezzék a támogatásukat.

Tarts velünk, viselj felemás zoknit!

A Down-világnapon az emberek világszerte feltűnő színű és mintájú felemás zoknit húzva hívják fel a figyelmet arra, hogy mindenki értékes és egyenjogú tagja a társadalmunknak.

A kezdeményezéshez Te is egyszerűen csatlakozhatsz:

Fotózd le magad felemás zokniban!

Tedd közzé Facebook oldaladon a fotót március 19-21. között!

Írj egy személyes üzenetet a kép mellé arról, miért fontos számodra az ügy támogatása!

Jelöld meg a Rejtett Kincsek Down Egyesületet a poszt szövegében: @RejtettKincsekDownEgyesület

Köszönjük, hogy támogatsz minket!