Kiválóan szerepelt a Kincsek SC Tatán

Vékony Katalin2021. november 08.

Harsányi Gergő kétszeres olimpikon, korábbi 179-szeres válogatott kézilabdázó is megnézte a nyíregyházi mérkőzéseket hétvégén a Magyar Speciális Olimpia Szövetség és a Magyar Kézilabda Szövetség egyesített bajnokságának tatai fordulójában. A Rejtett Kincsek Down Egyesület Kincsek SC inkluzív kézilabda csapata kiválóan szerepelt, hiszen 14:3-ra a kömlődi csapatot, 10:6-ra a tordasi csapatot győzték le a fiatalok. Gergő elmondta, örül annak, hogy szülővárosában integrált formában karolják fel a fogyatékkal élők sportját. Köszönjük a játékosoknak, az edzőnek, a szurkolóknak, és Harsányi Gergőnek a részvételt! Gratulálunk srácok, csak így tovább!