Szivacskézilabda bajnokság Kisvárdán

Vékony Katalin2022. április 11.

A Rejtett Kincsek Down Egyesület 3 csapattal, 23 szivacskézilabdázóval vett részt az U8-as és U9-es Kisiskolás bajnokság kisvárdai fordulóján vasárnap.  A gyerekek 6 mérkőzést játszottak, többek közt megmérkőzve Tiszavasvári, Kisvárda és Sárospatak hasonló korú játékosaival.

- Két lány- és egy fiúcsapattal vettünk részt a kisvárdai versenyen, mindenki odatette magát és nagyon ügyes volt. Külön szeretném megköszönni a szülők segítségét, támogatását, akik besegítettek az utaztatásba, elhozták a gyerekeket és végigszurkolták a napot - mondta Tarnavölgyi Gergely, az egyesület sportigazgatója.