Tizenkét óra futás egy nemes célért

A nyíregyházi Decathlon munkatársai „Adj egy pacsit!” programjukon keresztül kilométerenként 750 forinttal támogatták a korai fejlesztést a megyeszékhelyen.

Vékony Katalin2019. április 10.

A Decathlon Nyíregyháza munkatársai évek óta örömmel járulnak hozzá a Rejtett Kincsek Down Egyesület által fenntartott Csodavár Nyíregyháza Inkluzív Fejlesztő Központ és Játszóház működéséhez. Ezúttal a munkatársak futottak 12 órán át, hogy „Adj egy pacsit!” programjukon keresztül  kilométerenként 750 forinttal támogassák a korai fejlesztést a megyeszékhelyen.

Az összesen 82.500 forint értékű Decathlon ajándékkártyát Mucsi Gergely, a Decathlon Nyíregyháza áruház igazgatója, valamint Juhász Judit, az áruház munkatársa adta át a Rejtett Kincsek Down Egyesület elnökének, Kisari Károlynak a nyíregyházi Csodavárban.

Köszönjük!