Ungváron is bemutattuk a Csodavár modellt

Az "Élet Útja" Rehabilitációs Központ huszadik születésnapi konferenciájára Kisari Károly is meghívást kapott.

Vékony Katalin2019. október 08.

UngvárAz ungvári "Élet Útja" Rehabilitációs Központtal több évre visszamenőleg ápol kiváló kapcsolatot a Rejtett Kincsek Down Egyesület, hiszen 2009 óta összesen két alkalommal vett részt a "Mindenkinek becsengettek!" programban a két határmenti szervezet közösen.

Az "Élet Útja" Rehabilitációs Központ huszadik születésnapja alkalmából Ungváron rendezett három napos konferenciát "A fogyatékossággal élő gyermekek és fiatalok átfogó rehabilitációs rendszere fejlesztésének aktuális kérdései és kilátásai" címmel. A konferencia részeként Kisari Károly, a Rejtett Kincsek Down Egyesület elnöke a Csodavár-modellt, valamint a nyíregyházi és budapesti Csodavár Inkluzív Fejlesztő Központot és Játszóházat mutatta be.