Erasmus+ tapasztalatcsere Budapesten

Az információs napon Kisari Károly a projektek disszeminációjáról és a partnerekkel való kommunikációról beszélt.

Vékony Katalin2019. július 02.

Beszámoló felkészítő nap és  tapasztalatcsere a 2018-ban támogatást nyert Erasmus+ stratégiai partnerségi projektek részére címmel rendezett információs napot a Tempus Közalapítvány Budapesten július 1-jén, melyre előadóként kapott meghívást Kisari Károly, a Rejtett Kincsek Down Egyesület elnöke.

Az információs napon Kisari Károly "Projektek disszeminációja és a partnerekkel való kommunikáció" címmel beszélt az egyesület által eddig végrehajtott, valamint folyamatban lévő Erasmus+ pályázatok beszámolóiban szerzett tapasztalatokról, illetve Nívó-díjasként jó ötletekkel szolgált azoknak, akik még nem készítettek beszámolót.