Száz szülő töltötte ki ECEC kérdőívünket

Köszönjük a válaszokat, hamarosan a részletes értékelés is olvasható weboldalunkon!

ECEC kérdőív
Vékony Katalin2019. január 26.

A Rejtett Kincsek Down Egyesület „Eltérő fejlődésű gyerekek fejlesztése online támogatással” (ECEC) programja kezdetével egy olyan kérdőívet állítottak össze a magyar és külföldi partnerek, melynek eredményei fontos alapot szolgálnak a további fejlesztések megkezdéséhez. Kassa, Szatmárnémeti és Nyíregyháza vonzáskörzetében a Rejtett Kincsek Down Egyesületnek, a Caritas Satu Mare-nek, valamint a Centrum Libertanak köszönhetően száz szülő válaszolt a kérdésekre, akiknek közel 80%-a szeretne részt venni az ECEC (Eltérő fejlődésű gyerekek fejlesztése online támogatással) teszt programban, amely hamarosan indul.
Az e-learning felület kialakítását a partnerszervezetek az Erasmus+ Stratégiai Partnerségek pályázat keretén belül valósítják meg.

ECEC