Óriás-fotók és festmények kiállítása a Csodavárban

Óriás plakát
Vékony Katalin2012. május 29.

Csatlakozott a Down Egyesület “A művészt integrál!” festménykiállításához az Anygalszív Down Alapítvány “+21″ óriás-fotó kiállítása is, melyek június 16-ig bárki számára megtekinthetők a Csodavárban Nyíregyházán (Szent István u. 21.) hétköznaponként 8:00 óra és 18:00 óra között! A +21 nevet viselő Down-szindróma kiállítást azzal a célzattal hozta létre társadalmi összefogással az Angyalszív Down Alapítvány, hogy megismertesse az emberekkel a Down-szindrómásokat, mert nem valós információk élnek Róluk a köztudatban. A kiállítás címe szimbolikus, azért kapta a „+21” nevet, mert a Down-szindrómásoknak a 21-es kromoszómájukból van eggyel több. A képeken Down-szindrómás gyermekek és fiatalok láthatóak, 1-1 elgondolkodtató jelmondattal.